Düğün | Zeytin Organizasyon

Düğün

Düğün

underline-img
Düğün

Düğün organizasyonu , belki de hayatımızın en özel en güzel günü. Sizler de kendi masalımızın birer kahramanı olmak için, bu günün üzerine titriyorsunuz. Zeytin Sanatevi olarak 12 yılı aşkın tecrübemizle ve vizyonumuzla bu eşsiz gününüzü unutulmaz yapmak için yanı başınızdayız. Siz mekana karar verin biz tecrübemizle sizi yönlendirelim, hayalinizdeki düğünü size anahtar teslim sunalım. Sizin seçeceğiniz mekana ve konsepte göre, masa sandalye düzenlemeleri ve tül süslemeleri, mekana uygun dekoratif objeler, çardak kurulumu ve çiçek süslemeleri hizmetleri ve ses sistemi, havai fişek, yer volkanları gibi teknik hizmetlerimiz sizin için ekibimiz tarafından yapılıyor.

 

Düğün Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Öncelikle düğün organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz mekana karar vermelisiniz. Mekanın uygunluk durumuna göre ekipman kiralama ve süsleme hizmetlerine karar vereceğimizden ilk adım bu olmalı. Masa, sandalye gibi ekipmanların kiralanmasına ihtiyaç yoksa, balon, tül, kumaş ve çiçek süsleme tekniklerimizle mekanı düğün organizasyonuna hazır hale getireceğiz. Catering ekibimizle konuklarınız için özel menüler ve sunumlar hazırlıyor, profesyonel catering ekibimizle özenle servis ediyoruz. Müzisyen ve profesyonel DJ hizmetiyle, düğün organizasyonlarınızı renklendiriyor, eğlenceli hale getiriyoruz. Konuklarınızın keyifli vakit geçirmelerini sağlayan müzisyen ve DJ’lerimiz her biri alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

 

Sahne, ışık, profesyonel hizmetlerimizle de düğün organizasyonunuzu tamamlıyoruz. Mekanın büyüklüğü ya da uygunluk durumu, davetli sayısı, kullanılacak olan etkinlikler ve aktivitelere göre sahne büyüklüğünü belirliyoruz. Sahneye bağlı olarak da sahne için kullanılacak olan ışıklar ve profesyonel ses sistemi kurulumu yapıyoruz. Sahne, ışık ve ses hizmetlerimiz teknik ekipman kiralama hizmetlerimiz olup, teknik ekibimizden en az bir kişi teslimini ve kurulumunu yapmak üzere, organizasyon adresine gelir ve organizasyon süresince orada kalır.